SIK SORULAN SORULAR

Sağlıklı ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle sizlerden gelen covid-19 hijyen ve güvenlik tedbirlerimiz ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalıştık :

- Oteliniz ne zaman açılacak ?

Otelimiz 30.07.2020 itibarı ile hizmet vermeye başlamıştır.

- Otelde maske takmak zorunlu mu?

Hayır. Sadece otel personeli maske takacaktır. Misafirler için maske zorunlu değildir. Takılması tavsiye edilir. Koruyucu ekipmanlar resepsiyondan temin edilebilir.

- Restoranlar ve barlar açık mı ? Açık büfe olacak mı?

Tüm restoran ve barlarımız açık olacaktır. Açık büfe hizmeti , büfede görevli aşçılarımız tarafından misafirlerimize takdim edilecektir. Çocuklar için düzenlenen mini büfe uygulaması kaldırılarak ,içeriği ana büfeden servis edilecektir.

- Animasyon olacak mı?

Animasyon ekibimiz tarafından, sizlerin keyifli tatil geçirebilmesi için yine güzel programlardan oluşan bir aktivite planı hazırlanmıştır. Sosyal mesafe kurallarına uyularak etkinlikler devam edecektir. Yakın teması gerektiren oyunlar yapılmayacaktır. Amfi tiyatro oturma alanında , sosyal mesafe kuralına göre uyarılar bulunmaktadır.

- Oda temizliği nasıl sağlanacak?

Odanız size teslim edilmeden önce ULV cihazlarıyla dezenfekte edilmektedir. Temizlik görevlimiz oda temizliğinde tek kullanımlık maske ve eldiven kullanacaktır. Oda temizliğinde kullanılan tüm bezler sadece o odaya özeldir. Etkileşimi azaltmak adına odalarımızdaki minibar ve kettle çay-kahve servisimiz misafir talebi ile sağlanacaktır. Minibarda sadece su bulundurulacaktır.

- Fitness yapabilecek miyiz?

Kapasiteye göre içeride aynı anda 5 kişi olacak şekilde spor yapılabilecektir.

- Wellnes açılacak mı?

Sosyal mesafe kurallarına uyularak hizmet aynı şekilde devam edecektir.Hamam 5 kişi kapasitesindedir. Sadece sauna kapalı olacaktır.

- Plaj ve havuz kullanımı nasıl olacak?

Plaj ve havuz kenarı şezlong kapasitesi sosyal mesafe şartlarına uygun ve yeterli durumdadır. Şezlonglar her kullanımdan sonra dezenfekte edilecektir.

- Sosyal mesafe sağlanacak mı?

Tesis genelindeki pek çok alanda sosyal mesafenin korunabilmesi adına yapılmış işaretlemeler ve yönlendirmeler göreceksiniz. Tüm yazılı ya da görsel uyarılara riayet etmenizi, görevlilerin yönlendirmelerini dikkate almanızı rica ederiz.

Novum otelleri ekibi olarak her zaman sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.